Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Regulacje prawne szkolenia na symulatorach

04.11.2016

Akademia UTK zaprasza na warsztaty omawiające proces szkolenia na symulatorze pojazdu kolejowego w aspekcie obowiązujących regulacji prawnych oraz standardów praktycznych. Warsztaty odbędą się w piątek, 2 grudnia 2016 r., w godzinach 10:00 – 13:00 w siedzibie Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 134 (budynek Eurocentrum, wejście Gamma, 12. piętro), w sali „Luxtorpeda”.

Szkolenia na symulatorze pojazdu kolejowego będą obowiązkowe od 1 stycznia 2018 r. Podczas warsztatów omówione zostaną regulacje prawne dotyczące korzystania z symulatorów pojazdu kolejowego oraz dobre praktyki związane z procesem szkolenia i egzaminowania. Na zakończenie przewidujemy panel dyskusyjny, który będzie znakomitą okazją do dyskusji na temat potrzeb zmian legislacyjnych oraz standardów szkoleń i egzaminów realizowanych z wykorzystaniem symulatora.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 listopada 2016 r. na stronie Akademii UTK.  Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wynikającą z warunków lokalowych prosimy o niezgłaszanie udziału więcej niż 2 osób z jednego przedsiębiorstwa. Każdego uczestnika prosimy o wypełnienie szczegółowej ankiety oceniającej przeprowadzone warsztaty.

Zachęcamy do zgłaszania innych zagadnień problemowych, które chcieliby Państwo przedyskutować podczas planowanych zajęć. Propozycje tematów można przesyłać na adres akademiautk@utk.gov.pl do 20 listopada 2016 r.

do góry