Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na konferencję naukowo-techniczną w UTK

22.03.2018

Zapraszamy na drugą edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo - Technicznej „Transport Kolejowy Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość”. Udział w konferencji mogą wziąć zarówno studenci, jak i doktoranci oraz pracownicy naukowi. Wszystkich chętnych zapraszamy 6 czerwca 2018 r. do siedziby UTK w Warszawie. Już teraz można zgłaszać uczestnictwo w konferencji.

Pierwsza edycja konferencji cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, studentów i doktorantów. By uczestniczyć w drugiej edycji należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy. W trakcie konferencji wygłoszone zostanie 20 referatów. Szczegóły można znaleźć w Komunikacie nr 1 II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Technicznej Transport Kolejowy 2018: Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość.

- Wierzę, że wymiana wspólnych doświadczeń oraz wiedzy przyniesie wiele korzyści i umożliwi realizację wielu projektów, co bez wątpienia korzystnie wpłynie na rozwój nauki i stan polskiego kolejnictwa – do udziału w konferencji zachęca Ignacy Góra, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego.

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o nadesłanie zgłoszeń wraz z abstraktami nie później, niż do 16 kwietnia 2018 r.  Zgłoszenie można przesłać przez internet korzystając z formularza. Wzór abstraktu jest udostępniony na stronie UTK.

do góry