Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Razem tworzymy bezpieczną kolej” – dziękujemy za udział w warsztatach w Oddziale Terenowym UTK w Gdańsku

23.11.2015

W dniach 17 – 18 listopada 2015 roku w Oddziale Terenowym UTK w Gdańsku odbyło się kolejne już spotkanie pracowników urzędu z przedstawicielami lokalnego rynku kolejowego w ramach cyklu „Razem tworzymy bezpieczną kolej”.

Wzięli w nich udział przedstawiciele zarządców infrastruktury kolejowej, przewoźników kolejowych i użytkowników bocznic kolejowych z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Podczas warsztatów i paneli dyskusyjnych pracownicy urzędu podzielili się doświadczeniami zdobytymi w czasie wykonywania kontroli oraz odpowiadali na pytania i wyjaśniali wątpliwości przedsiębiorców związane z działalnością kolejową. Dzięki dyskusji uczestnicy warsztatów zapoznali się bliżej z zasadami działania urzędu, w tym z praktykami nadzoru nad rynkiem kolejowym.

Warsztatom towarzyszył „Dzień Pasażera” zorganizowany na Dworcu Głównym w Gdańsku, podczas którego pracownicy urzędu udzielali podróżnym informacji na temat przysługujących im praw na rynku kolejowym.

Wszystkim uczestnikom warsztatów składamy serdeczne podziękowania za aktywny udział w panelach dyskusyjnych.

Serdecznie też zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Razem tworzymy bezpieczną kolej”, które odbędzie się w dniach 8 - 9 grudnia 2015 roku we Wrocławiu.

 

Prezes Krzysztof Dyl prowadzi spotkanie w Gdańsku

do góry