Nawigacja

Aktualności

Już wkrótce IV Forum Kultury Bezpieczeństwa

23.06.2022

Już po raz czwarty Urząd Transportu Kolejowego zaprasza wszystkich sygnatariuszy „Deklaracji w sprawie rozwoju kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym” do udziału w Forum Kultury Bezpieczeństwa. Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych. Odbędzie się 29 czerwca w formie wideokonferencji.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie analiza bezpieczeństwa na skrzyżowaniach kolejowo-drogowych. W gronie ekspertów zastanowimy się jak ostrzegać przed zagrożeniem. Zaprezentujemy innowacyjne systemy zabezpieczania oraz omówimy rolę edukacji w zapobieganiu zdarzeniom kolejowym na przejazdach.

Podczas debaty będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytania co zrobić, aby ograniczyć liczbę zdarzeń na przejazdach kolejowo-drogowych i jak skutecznie zwiększać świadomość zagrożeń wśród uczestników ruchu drogowego?

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link umożliwiający udział w wideokonferencji.

Na zgłoszenia czekamy do 26 czerwca 2022 r.

Uczestnictwo w IV Forum Kultury Bezpieczeństwa jest bezpłatne i wymaga jedynie rejestracji. Wkrótce zostanie udostępniona szczegółowa agenda spotkania. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: kultura@utk.gov.pl.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Forum.

do góry