Nawigacja

Aktualności

Jak oceniacie stronę www UTK?

12.02.2024

Urząd Transportu Kolejowego czeka na opinie na temat swojej strony internetowej, czy treści publikowane w internecie są czytelne, napisane zrozumiałym językiem i pozwalają na uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji. Zachęcamy do wypełnienia ankiety, która pozwoli ocenić stronę. Zebrane opinie pomogą nam stworzyć jeszcze lepszy serwis www.

Strona www Urzędu Transportu Kolejowego jest podzielona na kilka podstawowych działów: pasażer, maszynista, producent czy zarządca infrastruktury. W każdym z nich można zobaczyć całą ofertę urzędu przeznaczoną dla danej grupy. Informacje obejmują zakres świadczonych usług, wiadomości, szkolenia w Akademii UTK oraz zmiany w obowiązujących przepisach prawa.

Większość wejść na stronę wykonywana jest z urządzeń przenośnych -  telefonów lub tabletów. Mechanizm użyty przez projektantów serwisu pozwala na dostosowanie wielkości strony do ekranu urządzenia, na którym jest ona przeglądana. Interesuje nas opinia użytkowników tych urządzeń. Czy wielkość strony jest odpowiednia, czy grafiki nie utrudniają odbioru? Czy łatwo można odnaleźć poszukiwane informacje?

Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 5 minut. Czekamy na opinie by jeszcze lepiej dostosować stronę do odbiorców. Udzielanie odpowiedzi demograficznych (wiek, zawód, miejsce zamieszkania) nie jest obowiązkowe, jednak zachęcamy do ich udzielenia. Dzięki temu możemy dopasować rodzaj i zakres przekazywanych informacji oraz sposób ich prezentacji.

 

do góry