Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zagłosuj na Raport Społecznej Odpowiedzialności UTK

03.09.2018

Do 17 września można zagłosować w konkursie "Raporty Społeczne" zorganizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte.

Swój głos oddajemy poprzez formularz dostępny na stronie organizatora. Głos oddaje się na 3 publikacje. W formularzu należy również wpisać swój adres e-mail oraz określić grupę interesariuszy, do której należymy. Na koniec trzeba potwierdzić udział w głosowaniu poprzez kliknięcie linku przesłanego na podany adres e-mail. Dopiero wtedy głos zostanie zapisany w systemie.

UTK zaprezentował swój raport społecznej odpowiedzialności. Dokument jest zbiorem dobrych praktyk w zakresie działań społecznie odpowiedzialnych, które prowadzi Urząd Transportu Kolejowego jako organ administracji publicznej. To jest już druga edycja raportu.

Raport został podzielony na części odnoszące się do głównych obszarów działalności Urzędu w ramach społecznej odpowiedzialności: Bezpieczeństwo, Dostępność, Czyste środowisko i Ambitny zespół. Dokument jest podsumowaniem działań, które zrealizowano w 2017 r.

Z treścią raportu można zapoznać się w dziale Opracowania Urzędu Transportu Kolejowego.

do góry