Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Więcej miejsc na szkolenie o prowadzeniu postępowań przez komisje kolejowe

26.10.2017

O 20 zwiększyła się liczba miejsc na szkoleniu „Szkolenie w zakresie prowadzenia postępowań przez komisje kolejowe oraz proaktywnego badania wydarzeń kolejowych w ramach SMS”.

Warsztaty dedykowane członkom komisji kolejowych mają na celu systematyzowanie zasad rzetelnego i efektywnego prowadzenia postępowań w sprawie zdarzeń kolejowych. W ramach szkolenia połączonego z warsztatami uczestnicy poznają wymagania prawne stawiane komisjom kolejowym w zestawieniu z nadzorem sprawowanym przez Prezesa UTK.

Podczas szkolenia omówione zostaną najczęściej identyfikowane problemy, błędy oraz sposoby radzenia sobie w sytuacjach spornych wymagających szczególnej uwagi. Szkolenie zakłada wyjaśnienie procedur oraz doskonalenie wiedzy członków komisji kolejowych poprzez ćwiczenia warsztatowe. Warsztaty prowadzone w grupach składających się z przedstawicieli różnych podmiotów będą służyć wymianie doświadczeń oraz punktów widzenia. Pomoże to w opracowaniu „Vademecum dobrych praktyk” w zakresie prowadzenia postępowań w sprawie zdarzeń kolejowych.

Szkolenie odbędzie się w środę 8 listopada 2017 r. i czwartek 9 listopada 2017 r. w siedzibie Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie, Al. Jerozolimskie 134, XII Piętro. Szczegółowe informacje o szkoleniu można uzyskać na stronie Akademii.

Przypominamy, że od października 2017 r. obowiązuje nowy regulamin Akademii Wiedzy Kolejowej.

 

do góry