Nawigacja

Uzyskanie dostępu do aplikacji Rejestr parametrów ryzyka podmiotów

Jak uzyskać dostęp do aplikacji Rejestr parametrów ryzyka podmiotów?

  1. Przy wydaniu certyfikatu bezpieczeństwa dla przewoźnika lub autoryzacji bezpieczeństwa dla zarządcy infrastruktury, utworzone zostaje dla Ciebie konto w aplikacji.
  2. Wraz z pismem zawierającym prośbę o wskazanie danych koordynatora otrzymasz login i hasło do aplikacji. Na wskazanie takich danych wyznaczony zostanie odpowiedni termin (zazwyczaj 3 tygodnie).
  3. Pismo, które otrzymasz będzie zawierać także załącznik w postaci wzoru upoważnienia dla koordynatora do przesyłania danych, a także listę wymaganych danych,  w zależności od rodzaju prowadzonej działalności.
  4. W pierwszej kolejności dane koordynatora powinieneś podać drogą elektroniczną.
  5. Wypełniony załącznik - wzór upoważnienia dla koordynatora do przesyłania danych, powinieneś przesłać na adres korespondencyjny Urzędu Transportu Kolejowego.
  6. W momencie otrzymania pisma z danymi do logowania, masz możliwość zalogowania się i zapoznania z aplikacją, jednak pełna aktywacja konta umożliwiająca  wprowadzanie danych następuje dopiero  w chwili otrzymania przez Urząd pisemnego upoważnienia dla wyznaczonego koordynatora.

Kontakt

Wszelkie wątpliwości oraz pytania związane z aplikacją kieruj na skrzynkę mailową: rprp@utk.gov.pl lub adres korespondencyjny Urzędu Transportu Kolejowego.
Polecamy

do góry