Nawigacja

Formularz kontaktowy

W celu przesłania informacji do Urzędu Transportu Kolejowego powinieneś zapoznać się z informacjami na temat zakresu i celu przetwarzania danych osobowych, które zamieszczasz w formularzu. W ostatnim kroku musisz wyrazić zgodę na przetwarzania moich danych osobowych przez Prezesa UTK w celu realizacji zgłoszenia z zakresu praw pasażera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych w Urzędzie Transportu Kolejowego zamieściliśmy w dziale RODO.

Klauzule informacyjne

Przeczytaj Pobierz

 

Zgłoszenie

UWAGA: Ten formularz służy do kontaktu wyłącznie z Urzędem Transportu Kolejowego. Jeśli masz roszczenie pieniężne i chcesz złożyć reklamację, należy przesłać ją bezpośrednio do przewoźnika. Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić dane kontaktowe przewoźników. 

Zgłoszenie
Ten formularz służy do kontaktu wyłącznie z Urzędem Transportu Kolejowego. Jeśli masz roszczenie pieniężne i chcesz złożyć reklamację, należy przesłać ją bezpośrednio do przewoźnika.
proszę podać imię i nazwisko
(obowiązkowe)
(obowiązkowe)
(nieobowiązkowe)
Wstaw datę do pola data zdarzenia
proszę uzupełnić, jeżeli zgłoszenie dotyczy konkretnego incydentu

jpg, gif, pdf, doc, zip, avi, mp3, asx, rtf, wmv, png, docx, txt,
jpg, gif, pdf, doc, zip, mp3, rar, rtf, wmv, png, docx, txt,
jpg, gif, pdf, doc, zip, mpg, mp3, rar, rtf, wmv, png, docx, txt,
jpg, gif, pdf, doc, xls, zip, mp3, rar, rtf, wmv, png, docx, txt,
jpg, gif, pdf, doc, zip, mp3, rar, rtf, wmv, png, docx, txt, Format plików dopuszczalnych: *.jpg *.gif *.pdf *.png *.avi *.mp3 *.zip
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych przez Prezesa UTK w celu realizacji zgłoszenia z zakresu praw pasażera. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, ale może być niezbędne do wyjaśnienia sprawy. Przekazane dane będą przetwarzane zgodnie z prawem. Administratorem danych jest Prezes UTK. Przysługuje Państwu wgląd i możliwość korekty przekazanych danych.
9 * 1 = *
do góry