Nawigacja

Telefony

logo Kultury Bezpieczeństwa

Włącz się w bezpieczną kolej - dołącz do sygnatariuszy Deklaracji!

Działasz w branży kolejowej? Twoim priorytetem jest bezpieczeństwo? To dokładnie tak, jak my! Nie zwlekaj, dołącz do grona sygnatariuszy „Deklaracji w sprawie rozwoju kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”.

Deklaracja została stworzona z myślą o wszystkich uczestnikach rynku kolejowego. Promuje ona aktywność w podejmowaniu wszelkich działań zmierzających do podniesienia poziomu bezpieczeństwa transportu kolejowego. Dotychczas podpisało ją 267 sygnatariuszy, w tym między innymi Minister Infrastruktury, Państwowa Komisja Badania Wypadków Kolejowych, Komendant Główny Policji, Główny Inspektor Ochrony Środowiska, Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz zarządcy infrastruktury kolejowej, przewoźnicy, użytkownicy bocznic kolejowych, a także jednostki naukowe i badawcze, jednostki certyfikujące, stowarzyszenia i media.

Uczestnictwo w tworzeniu bezpiecznej kolei, propagowanie dobrych praktyk, wzbudzenie zaufania społecznego - to niektóre z korzyści płynących z udziału w projekcie. Sygnatariusze mogą również brać udział w Konkursie o nagrodę Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego. Naszym wspólnym celem jest bezpieczna kolej, dlatego chcemy, aby inicjatywa została poparta przez jak największą liczbę uczestników rynku kolejowego.

Aby dołączyć do grona sygnatariuszy należy wypełnić zgłoszenie. Każdy sygnatariusz to kolejny krok w stronę bezpiecznej kolei. Zgłoś się już dziś, czekamy także na Ciebie!

 

do góry