Nawigacja

Piątki z UTK – bezpieczeństwo na piątkę

Masz pytania lub wątpliwości związane z transportem kolejowym? Chciałbyś dowiedzieć się jak przebiega nadzór Prezesa UTK? A może ciekawi Cię jak wygląda praca w Urzędzie Transportu Kolejowego? Zapraszamy do wizyt w ramach dni otwartych „Piątki z UTK - bezpieczeństwo na piątkę”.

W co drugi piątek w każdym miesiącu w siedzibie Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie oraz jednocześnie w siedmiu Oddziałach Terenowych organizowane są dni otwarte. Podczas nich przedstawiciele Departamentu Nadzoru oraz Oddziałów Terenowych gotowi są odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu kolejowego, w tym w zakresie prowadzonych przez Prezesa UTK postępowań administracyjnych i kontrolnych. Jest to doskonała okazja do rozwiania wszelkich wątpliwości zarówno natury merytorycznej, jak i formalnoprawnej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w godzinach pracy Urzędu. Przygotowaliśmy poniższy formularz, dzięki któremu łatwiej będzie umówić się na spotkanie w konkretnej sprawie. Jednocześnie zapraszamy do korzystania z możliwości ustalenia indywidualnych terminów i godzin spotkań, do czego gorąco zachęcamy. W takim przypadku prosimy o kontakt z sekretariatami Oddziałów Terenowych lub Departamentu Nadzoru (tel. 22-749-14-40, e-mail: utk@utk.gov.pl).

 

do góry