Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Warsztaty o rejestracji pojazdów kolejowych

28.09.2016

Urząd Transportu Kolejowego zaprasza na warsztaty pt. Rejestracja pojazdów kolejowych w świetle nowego rozporządzenia w sprawie krajowego rejestru pojazdów kolejowych (NVR).  Warsztaty odbędą się w środę, 16 listopada 2016 r., w godzinach od 10.00 do 14.15 w siedzibie UTK w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 134.

Podczas spotkania przedstawimy zasady rejestracji pojazdów kolejowych po zmianach związanych z wejściem w życie nowego rozporządzenia w sprawie krajowego rejestru pojazdów kolejowych oraz po nowelizacji ustawy o transporcie kolejowym. Będzie miało ono formę warsztatów, podczas których uczestnicy poznają proces rejestracji pojazdów kolejowych od strony praktycznej.  Zajęcia przeprowadzone będą w grupach 10 osobowych. 

Poniżej przedstawiamy planowaną agendę warsztatów. Zachęcamy do zgłaszania innych zagadnień problemowych, które chcieliby Państwo przedyskutować podczas planowanych zajęć. Propozycje tematów można przesyłać na adres utk@utk.gov.pl do 21 października 2016 r.

Zgłoszenia udziału w warsztatach należy przesyłać na adres utk@utk.gov.pl do 8 listopada 2016 r., podając następujące dane:

  • imię, nazwisko,
  • nazwę reprezentowanego podmiotu,
  • adres mailowy do kontaktu.

Na adres e-mailowy zgłaszającego zostanie przesłane potwierdzenie udziału w warsztatach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Z powodu warunków lokalowych w zajęciach może wziąć udział maksymalnie 30 osób. W przypadku zgłoszenia kilku osób z tego samej firmy, do udziału w warsztatach zostanie zaproszona jedna ze zgłoszonych osób chyba, że ogólna liczba zgłoszonych będzie mniejsza niż 30 osób.

 

do góry