Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kampania Dzień Pasażera ma już 5 lat!

30.06.2016

30 czerwca 2016 r. w hali głównej Dworca Centralnego w Warszawie odbędzie się wyjątkowy, jubileuszowy Dzień Pasażera. Oprócz udzielania bezpłatnych porad oraz zbierania opinii na temat dzisiejszej kolei zapewnimy pasażerom moc atrakcji, między innymi quiz z nagrodami czy gadżety z limitowanej edycji. Jeżeli chcecie Państwo zobaczyć, jakie jeszcze niespodzianki na Państwa czekają – zapraszamy od godz. 12:00 do 16:00.

Ponadto w związku z jubileuszem kampanii „Dzień Pasażera” przygotowaliśmy film promujący nasze działania. Stworzenie filmu pozwoliło nam na podsumowanie i utrwalenie efektów naszej pracy. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat naszych działań, a także do obejrzenia filmu.

Poprzez kampanię Dzień Pasażera wychodzimy naprzeciw potrzebom pasażerów kolei. Odwiedzamy dworce kolejowe w całej Polsce, informujemy podróżnych o ich prawach, rozmawiamy z nimi nie tylko na temat satysfakcji z podróży koleją i z usług oferowanych przez przewoźników, ale także staramy się rozwiewać ewentualne wątpliwości dotyczące podróży koleją. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z podróżnymi bliżej poznajemy problemy związane z korzystaniem z transportu kolejowego.

do góry