Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szkolenie na temat zasad wydawania licencji maszynisty

13.06.2016

Urząd Transportu Kolejowego zaprasza 23 czerwca 2016 r. na szkolenie na temat zasad wydawania licencji maszynisty. Celem szkolenia jest przedstawienie wymagań dotyczących poprawnego wypełniania wniosków i załączników oraz omówienie podstawowych błędów popełnianych przez wnioskodawców.

Szkolenie skierowane do pracowników zatrudnionych przez przewoźników kolejowych, zarządców infrastruktury, w ośrodkach szkolenia i egzaminowania maszynistów, a także  kandydatów na maszynistów. Zapraszamy osoby, które w imieniu osób ubiegających się o wydanie licencji maszynisty, zajmują się przyjmowaniem oraz wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego wniosków składanych do Prezesa UTK.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Lux-torpeda (12 piętro) w siedzibie Urzędu Transportu Kolejowego (Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa), w dwóch turach o godz. 10:00 oraz o godz. 13:00.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu proszę przesyłać na adres mailowy Katarzyna.Szulc@utk.gov.pl w terminie do 17 czerwca 2016 r. podając imię i nazwisko oraz nazwę reprezentowanego podmiotu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 22 749 13 79.

do góry