Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zostań pracownikiem UTK – Dzień Otwarty dla zainteresowanych podjęciem pracy w Oddziale Terenowym we Wrocławiu

07.03.2016

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Oddziale Terenowym Urzędu Transportu Kolejowego we Wrocławiu zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 10 marca 2016 r. w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie oddziału przy ul. św. Antoniego 7.

W ramach spotkania kandydaci będą mieli możliwość:

  • zapoznania się z pracą oddziału, w szczególności z charakterem spraw będących najczęstszym przedmiotem jego działań,
  • poznania pracowników oddziału,
  • poznania warunków pracy, a także zapoznania się ze sprzętem wykorzystywanym podczas kontroli,
  • zadania pytań dotyczących zatrudnienia w UTK.

Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą Urzędu, zasadami jego funkcjonowania, a także porozmawiania z pracownikami UTK. Podczas Dnia Otwartego zainteresowani dowiedzą się, jak będą mogli wykorzystywać w pracy swoją dotychczasową wiedzę i doświadczenie zawodowe.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko inspektora do spraw bezpieczeństwa ruchu kolejowego w zakresie bezpieczeństwa eksploatacji systemu kolejowego oraz nadzoru nad komisjami kolejowymi: http://www.utk.gov.pl/pl/urzad/zatrudnienie-w-utk/oferty-pracy-w-sluzbie/7043,inspektor-bezpieczenstwa-ruchu-kolejowego.html

 

Informujemy, że istnieje możliwość indywidualnego ustalania terminów i godzin spotkań. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt z sekretariatem Oddziału Terenowego we Wrocławiu  pod nr tel. (71) 720 76 30.

do góry