Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Warsztaty na temat rejestracji pojazdów kolejowych

25.02.2016

Urząd Transportu Kolejowego zaprasza na warsztaty pt. Rejestracja pojazdów kolejowych w krajowym rejestrze pojazdów kolejowych (NVR). Warsztaty odbędą się w poniedziałek 7 marca 2016 r., w godzinach od 9.30 do 16.00 w siedzibie UTK w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 134.

Spotkanie organizujemy, by poinformować o zmianach, które pociąga za sobą nowelizacja ustawy o transporcie kolejowym i ułatwić podmiotom rynku kolejowego orientację w procesie rejestracji pojazdów kolejowych. 

Niżej załączamy szczegółową agendę warsztatów. Zachęcamy też do zgłaszania zagadnień, które chcieliby Państwo przedyskutować. Propozycje tematów można przesyłać na adres utk@utk.gov.pl do 1 marca 2016 r.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale ze względu na konieczność zapewnienia uczestnikom dobrych warunków informujemy, że do udziału w nich zostanie zaproszonych maksymalnie 50 osób.

Zgłoszenia udziału w warsztatach należy przesyłać na adres utk@utk.gov.pl do 2 marca 2016 r., podając w temacie maila imię, nazwisko oraz nazwę reprezentowanego podmiotu. Na adres mailowy zgłaszającego zostanie przesłane potwierdzenie udziału w warsztatach. W przypadku zgłoszenia kilku osób z tego samego podmiotu, jeśli liczba miejsc będzie niewielka, do udziału w warsztatach zostanie zaproszona pierwsza ze wskazanych osób.

Dodatkowo dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w warsztatach w siedzibie Urzędu zostanie uruchomiona usługa live streaming dostępna na naszej stronie internetowej — link znajdą Państwo 7 marca w zakładce Aktualności.

do góry