Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Alert bezpieczeństwa – Polska

19.02.2016

19 lutego 2016 r. Urząd Transportu Kolejowego (NSA PL), opublikował alert bezpieczeństwa w Systemie Informacji Bezpieczeństwa (SIS), zarządzanym przez Europejską Agencję Kolejową. Alert dotyczy przypadków pęknięć ram wózków tocznych typu 37AN produkcji Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Szczegóły dotyczące alertu znajdują się w dziale Alerty bezpieczeństwa.

W celu aktualizacji bazy adresów e-mail, na które rozsyłane są alerty bezpieczeństwa równolegle z ich publikacją na stronie internetowej UTK,  Urząd Transportu Kolejowego prosi wszystkich zainteresowanych o przesłanie do UTK (na adres: magdalena.siemienczuk@utk.gov.pl) informacji na temat aktualnego kontaktowego adresu e-mail w Państwa firmie, na który UTK mógłby przesyłać alerty bezpieczeństwa.

Jednocześnie informujemy, że podmioty, które do tej pory nie otrzymywały alertów bezpieczeństwa za pośrednictwem poczty elektronicznej, mogą również przekazać kontaktowy adres e-mail, na który UTK przesyłałby opublikowane alerty bezpieczeństwa.”

do góry