Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Piątki z UTK – bezpieczeństwo na piątkę” – dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie 18 grudnia 2015 r.!

08.12.2015

W dniu 4 grudnia 2015 r. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Piątki z UTK – bezpieczeństwo na piątkę”. Serdecznie dziękujemy za przybycie i owocne dyskusje.

Pragniemy przypomnieć, że począwszy od 4 grudnia 2015 r., w piątki co dwa tygodnie, w siedzibie Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie oraz jednocześnie w siedmiu Oddziałach Terenowych odbywają się spotkania pod nazwą „Piątki z UTK – bezpieczeństwo na piątkę”. Podczas nich, w godz. 9:00–15:00 przedstawiciele Departamentu Nadzoru oraz Oddziałów Terenowych odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu kolejowego, w tym w zakresie prowadzonych przez Prezesa UTK postępowań administracyjnych i kontrolnych. Jest to doskonała okazja do rozwiania wszelkich wątpliwości, zarówno natury merytorycznej jak i formalnoprawnej.

Informujemy, że istnieje możliwość ustalenia indywidualnych terminów i godzin spotkań, do czego gorąco zachęcamy. W takim przypadku prosimy o kontakt z sekretariatami Oddziałów Terenowych lub Departamentu Nadzoru (tel. 22-749-14-40, e-mail: dn_utk@utk.gov.pl).

Poniżej zamieszczamy adresy, pod którymi będziemy Państwa oczekiwać:

Serdecznie zapraszamy!

 

Zainstaluj wtyczkę Flash aby zobaczyć odtwarzacz.
do góry