Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dziękujemy za udział w dniach otwartych w Oddziale Terenowym UTK w Krakowie - „Zostań pracownikiem UTK”

18.11.2015

W dniach 16 – 17 listopada 2015 r. w siedzibie Oddziału Terenowego UTK w Krakowie odbyły się dni otwarte pod hasłem „Zostań pracownikiem UTK” dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Urzędzie Transportu Kolejowego.

Podczas spotkania pracownicy Oddziału zaprezentowali zakres zadań i specyfikę pracy w Urzędzie ze szczególnym uwzględnieniem działań realizowanych przez Oddziały Terenowe.

Kandydaci mieli okazję poznać pracowników Oddziału i porozmawiać z nimi na temat charakteru pracy, sposobu przeprowadzania kontroli i innych ciekawych aspektów wykonywania obowiązków inspektora.

Największym zainteresowaniem kandydatów cieszył się pokaz działania przyrządów pomiarowych wykorzystywanych w trakcie działań kontrolnych. Słuchacze pytali również pracowników o ich zawodowe doświadczenia, o atmosferę pracy oraz o proces rekrutacji i zatrudnienia w Urzędzie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym.

Szczególne podziękowania składamy dr. inż. Janowi Gertzowi oraz studentom Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki za aktywny udział w dniach otwartych.

Zapraszamy do składania aplikacji w trwających rekrutacjach.

Zapraszamy także osoby zainteresowane stażem, odbyciem praktyk studenckich oraz świadczeniem wolontariatu.

 

do góry