Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Urząd Transportu Kolejowego na TRAKO 2015

22.09.2015

UTK uczestniczy w 11. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO w Gdańsku. To największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego odbywające się co dwa lata. Prezentowane są tam najnowsze osiągnięcia  z zakresu systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej. To również doskonała okazja do promowania transportu kolejowego, spedycji, logistyki, a także do zorganizowania branżowych spotkań.

W tym roku wystawcą jest także Urząd Transportu Kolejowego. Zapraszamy do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego  AmberExpo na stoisko nr 28 w Hali B, które współdzielimy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju oraz Instytutem Kolejnictwa.

Mapka lokalizacji stoiska UTK

Od 22 do 25 września 2015 r. odbędą się tam spotkania z przedstawicielami branży kolejowej i urzędów marszałkowskich.  W trakcie indywidualnych konsultacji specjaliści z UTK odpowiadają m.in.  na pytania dotyczące regulacji, interoperacyjności systemu kolejowego, bezpieczeństwa i działań kontrolno-nadzorczych. Uczestnicy rynku kolejowego mogli umawiać się na spotkania wypełniając specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej urzędu.  Nasza oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem – zgłosiło się ponad 20 podmiotów.

do góry