Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowe alerty bezpieczeństwa – Niemcy i Hiszpania

12.08.2015

24 lipca br. niemiecka krajowa władza bezpieczeństwa opublikowała alert bezpieczeństwa w Systemie Informacji Bezpieczeństwa (SIS), zarządzanym przez Europejską Agencję Kolejową. Alert dotyczy przypadków rozdarcia i pęknięć wsporników urządzeń cięgłowych. Natomiast w dniu 28 lipca 2015 r. krajowa władza bezpieczeństw w Hiszpanii opublikowała alert bezpieczeństwa w sprawie awarii siłowników hamulca.

Szczegóły dotyczące alertów znajdują się w dziale Alerty bezpieczeństwa.

W celu aktualizacji bazy adresów e-mailowych, na które rozsyłane są alerty bezpieczeństwa równolegle z ich publikacją na stronie internetowej UTK,  Urząd Transportu Kolejowego prosi wszystkich zainteresowanych o przesłanie do UTK (na adres: pawel.michalczyk@utk.gov.pl) informacji na temat aktualnego kontaktowego adresu e-mailowego w Państwa firmie, na który UTK mógłby przesyłać alerty bezpieczeństwa.

Jednocześnie informujemy, że podmioty, które do tej pory nie otrzymywały alertów bezpieczeństwa za pośrednictwem poczty elektronicznej, mogą również przekazać kontaktowy adres e-mailowy, na który UTK przesyłałby opublikowane alerty bezpieczeństw.

do góry