Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy alert bezpieczeństwa – Holandia

28.07.2015

10 lipca br. holenderska krajowa władza bezpieczeństwa (NSA NL), opublikowała alert bezpieczeństwa w Systemie Informacji Bezpieczeństwa (SIS), zarządzanym przez Europejską Agencję Kolejową. Alert dotyczy przypadków rozczepienia pociągów spowodowanych przez poluzowanie się sworznia w sprzęgu. Szczegóły dotyczące alertu znajdują się w dziale Alerty bezpieczeństwa.

W celu aktualizacji bazy adresów e-mailowych, na które rozsyłane są alerty bezpieczeństwa równolegle z ich publikacją na stronie internetowej UTK,  Urząd Transportu Kolejowego prosi wszystkich zainteresowanych o przesłanie do UTK (na adres: pawel.michalczyk@utk.gov.pl) informacji na temat aktualnego kontaktowego adresu e-mailowego w Państwa firmie, na który UTK mógłby przesyłać alerty bezpieczeństwa.

Jednocześnie informujemy, że podmioty, które do tej pory nie otrzymywały alertów bezpieczeństwa za pośrednictwem poczty elektronicznej, mogą również przekazać kontaktowy adres e-mailowy, na który UTK przesyłałby opublikowane alerty bezpieczeństw.

do góry