Nawigacja

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odznaczenia dla Wiceprezesów UTK

15.12.2021

Kamil Wilde, Wiceprezes ds. bezpieczeństwa odznaczony został Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości. Marcin Trela, Wiceprezes ds. regulacji otrzymał Odznakę Honorową za Zasługi dla Legislacji.

Wiceprezes Kamil Wilde uhonorowany został Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości. Medal ten jest przyznawany na pamiątkę stulecia odrodzenia Państwa Polskiego obywatelom polskim, którzy przyczynili się do budowania i wzmacniania suwerenności, niepodległości, kulturowej tożsamości i materialnej pomyślności Rzeczypospolitej. W imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej medal wręczył dr inż. Ignacy Góra, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego.

Wiceprezes Marcin Trela został wyróżniony Odznaką Honorową za Zasługi dla Legislacji. Odznaka ta jest nadawana za szczególne zasługi położone na rzecz legislacji, w tym za osiągnięcia m.in. związane z wykonywaniem zadań legislacyjnych w urzędach administracji publicznej oraz w urzędach organów władzy publicznej lub w pracy naukowej i badawczej dotyczącej zagadnień legislacji oraz w działalności szkoleniowej w zakresie legislacji. W imieniu Prezesa Rady Ministrów odznakę wręczyli Prezes Rządowego Centrum Legislacji Krzysztof Szczucki oraz Wiceprezes Rządowego Centrum Legislacji – Anna Tyśkiewicz-Mazur.

  • Kamil Wilde, Małgorzata Kalata, Ignacy Góra, Marcin Trela
do góry