Nawigacja

Aktualności

Xbox i czytnik ebooków do wygrania w konkursach Europejskiego Roku Kolei!

23.11.2021

Podróżuj koleją, bądź kreatywny i wygrywaj. Odwiedzając profil Europejskiego Roku Kolei na Instagramie możesz wziąć udział w ciekawych konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody. UTK promuje kolej jako bezpieczny, wygodny i ekologiczny środek transportu również przez zaangażowanie odbiorców w mediach społecznościowych. To jedno z działań projektu „Bezpiecznie Koleją – Wybierz Kolej – Europejski Rok Kolei”.

Wygraj czytnik ebooków

Do końca listopada na profilu Europejski Rok Kolei na Instagramie trwa konkurs, w którym można wygrać czytnik ebooków wraz z abonamentem do wirtualnej biblioteki. Jakie są warunki uczestnictwa?  Wyślij zdjęcie ze swojej podróży pociągiem na adres e-mail organizatora. Uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia. Najciekawsze z nich zostanie nagrodzone, a wyniki będą ogłoszone 10 grudnia 2021 r. na Instagramie Europejskiego Roku Kolei.

Wygraj Xbox Series S

Drugi konkurs trwa do 19 grudnia. Tym razem to zadanie dla osób kreatywnych. Uczestnicy powinni stworzyć własny ciąg dalszy piosenki „Jedzie pociąg z daleka…”. Odpowiedzi należy publikować w komentarzach pod postem konkursowym na Instagramie. Xbox Series S trafi do osoby, która uzyska najwięcej lajków pod swoją propozycją. Wyniki zostaną ogłoszone na Instagramie 20 grudnia 2021 r.

Warunkiem udziału w każdym z konkursów jest dodanie instagramowego profilu Europejskiego Roku Kolei do obserwowanych. Z udziału wykluczeni są pracownicy organizatorów (Urzędu Transportu Kolejowego oraz agencji Partner of Promotion) oraz ich najbliżsi. Pełny regulamin obu konkursów zamieszczony jest na stronie UTK.

Działania promocyjne Europejskiego Roku Kolei są realizowane w ramach Projektu POIiŚ nr 5.2-25 pn. „Bezpiecznie Koleją – Wybierz Kolej – Europejski Rok Kolei” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 oś priorytetowa V: Rozwój transportu kolejowego w Polsce, działanie 5.2: Rozwój transportu kolejowego poza TEN-T.

 

do góry