Nawigacja

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oddaj głos na raport CSR UTK!

13.09.2021

Do 20 września można głosować na najlepsze raporty CSR w Konkursie Raporty Zrównoważonego Rozwoju organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte. Wśród kandydatów znajduje się oczywiście raport przygotowany przez Urząd Transportu Kolejowego.

 

To już 15. edycja konkursu, w którym jury oraz internauci wybierają najlepsze raporty CSR w Polsce. Urząd Transportu Kolejowego po raz piąty zgłasza swój raport do tego konkursu. W tym roku można wybierać spośród 55 publikacji. Każdy z oddających głos może wybrać maksymalnie 3 raporty, na które zagłosuje. Na raporty, w tym ten przygotowany przez UTK można zagłosować poprzez formularz dostępny na stronie organizatora.

Raport CSR UTK za rok 2020 był okazją do zaprezentowania działań UTK w kluczowych obszarach oddziaływania – rynek kolejowy, pracownicy oraz środowisko. W tegorocznym raporcie sporo miejsca poświęcono inicjatywom UTK związanym z przeciwdziałaniu pandemii COVID-19 i jej skutkom. Odpowiedzialność społeczna to integralna część kultury organizacyjnej UTK, która w realizacji zadań uwzględnia oczekiwania wszystkich interesariuszy: pracowników, przedstawicieli rynku, partnerów i organizacji społecznych.

Zachęcamy do głosowania!

do góry