Nawigacja

Aktualności

Zmiana terminu szkolenia „EVR-Rejestracja pojazdów kolejowych”

24.06.2021

Szkolenie „EVR-Rejestracja pojazdów kolejowych” organizowane w ramach Akademii Bezpieczeństwa Kolejowego planowane na 30 czerwca 2021 r. zostało przesunięte na czwartek, 29 lipca 2021 r. Termin uległ zmianie z powodu trwających prac wdrożeniowych w Agencji Kolejowej Unii Europejskiej.

Na szkolenie można będzie się zapisać tydzień przed jego planowanym terminem. Komunikat przypominający o szkoleniu będzie zamieszczony na stronie UTK. Pozostałe informacje dotyczące szkolenia znaleźć można na stronie Akademii.

W ramach prowadzonego przez Urząd Transportu Kolejowego projektu Akademia Bezpieczeństwa Kolejowego do czerwca 2022 r. przeprowadzone zostaną bezpłatne szkolenia dla minimum 3 tys. przedstawicieli rynku kolejowego.

Celem ABK jest kształtowanie bezpiecznego i konkurencyjnego oraz sprawnie funkcjonującego systemu kolejowego przez wyrównywanie poziomu wiedzy i kompetencji uczestników sektora transportu kolejowego. Akademia będzie również stanowić platformę upowszechniającą i wspomagającą wymianę dobrych praktyk.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Zapisy na wszystkie szkolenia są dostępne na portalu akademia.utk.gov.pl.

 

do góry