Nawigacja

Aktualności

Przedłużony termin przesyłania zgłoszeń do konkursu Kultury bezpieczeństwa

22.08.2019

Do 9 września 2019 r. można nadsyłać zgłoszenia w IV edycji konkursu „Kultura bezpieczeństwa w transporcie kolejowym ". Nowy termin umożliwi wszystkim sygnatariuszom wzięcie udziału w konkursie.

Do UTK docierały prośby o  przedłużenie terminu składania prac w Konkursie kultury bezpieczeństwa. Podjęliśmy więc decyzję, że zgłoszenia można nadsyłać do 9 września 2019 r. Udział w konkursie jest szansą dla sygnatariuszy Deklaracji, dzięki której mogą walczyć o nagrodę Prezesa UTK w zakresie rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo w transporcie kolejowym. Uczestnicy mogą nadsyłać zgłoszenia w jednej z pięciu kategorii:

  • Rozwiązanie techniczne,
  • Rozwiązanie systemowe,
  • Czynnik ludzki – edukacja,
  • Pasażer z niepełnosprawnością,
  • Praca dyplomowa.

W tegorocznej edycji pojawi się dodatkowe atrakcyjne wyróżnienie - Nagroda Publiczności. Zostanie ona przyznana przez samych sygnatariuszy. Uczestnicy konkursu będą mogli zapoznać się z innymi pracami, a następnie wybrać najciekawsze ich zdaniem rozwiązanie. Rywalizacja o Nagrodę Publiczności będzie świetną okazją, by podzielić się swoimi pomysłami i osiągnieciami z pozostałymi uczestnikami. Nagroda ta będzie niezależna od Kapituły konkursu.

Zgłoszenia należy przesyłać do 9 września 2019 r. za pośrednictwem formularza.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu można znaleźć w Regulaminie.

do góry