Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

I Forum Kultury Bezpieczeństwa

13.06.2019

Urząd Transportu Kolejowego rozpoczyna nowe działania w ramach „Deklaracji w sprawie rozwoju kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.” W lipcu UTK organizuje Forum Kultury Bezpieczeństwa poświęcone szeroko pojmowanemu bezpieczeństwu na kolei w Polsce. Spotkanie to kierowane jest do sygnatariuszy Deklaracji.

Głównym celem organizacji Forum Kultury Bezpieczeństwa jest promowanie dobrych praktyk podnoszących poziom bezpieczeństwa sektora kolejowego. Dodatkowo Forum pomoże zacieśnić więzy między sygnatariuszami Deklaracji kultury bezpieczeństwa. Będzie to też niebywała okazja do wymiany doświadczeń i czerpania inspiracji od pozostałych przedstawicieli rynku kolejowego.

Wydarzenie poświęcone będzie tematyce kultury bezpieczeństwa w pracy maszynisty. Podczas Forum odbędzie się również X podpisanie „Deklaracji w sprawie rozwoju kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”. Do grona Sygnatariuszy dołączą nowi przedstawiciele przedsiębiorstw i jednostek edukacyjnych, którym zależy na współtworzeniu bezpiecznej kolei.

I Forum Kultury Bezpieczeństwa odbędzie się 17 lipca 2019 r. o godzinie 10:00 w Centrum Konferencyjnym Eurocentrum w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sygnatariuszy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

do góry