Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rusza IV edycja konkursu Kultura Bezpieczeństwa w transporcie kolejowym

28.05.2019

Prezes Urzędu Transportu Kolejowego ogłosił IV edycję konkursu Kultura Bezpieczeństwa w transporcie kolejowym. Do 23 sierpnia 2019 r. można zgłosić swój udział i starać się o Nagrodę Prezesa UTK oraz, co jest nowym elementem konkursu, o Nagrodę Publiczności. W dotychczasowych edycjach konkursu sygnatariusze Deklaracji kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym przesłali ponad 100 zgłoszeń.

Udział w konkursie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń między jego uczestnikami. W tegorocznej edycji pojawi się dodatkowe atrakcyjne wyróżnienie - Nagroda Publiczności. Zostanie ona przyznana dzięki głosowaniu sygnatariuszy, którzy wezmą udział w danej edycji konkursu. Nagroda ta będzie niezależna od werdyktu Kapituły. Każdy kto zgłosi swoją pracę konkursową, dzięki udziałowi w plebiscycie publiczności będzie mógł zaznajomić się z innymi pracami konkursowymi, a następnie przy pomocy specjalnego formularza wybrać najciekawsze rozwiązanie. Rywalizacja o Nagrodę Publiczności będzie świetną okazją by podzielić się swoimi pomysłami i osiągnieciami z pozostałymi uczestnikami.

Tak jak do tej pory, prace konkursowe należy zgłaszać w pięciu kategoriach: rozwiązanie techniczne, rozwiązanie systemowe, czynnik ludzki – edukacja, pasażer z niepełnosprawnością, praca dyplomowa.

Zgłoszenia należy przesyłać do 23 sierpnia 2019 r. za pośrednictwem interaktywnego formularza. Szczegółowe informacje dotyczące nowej formuły konkursu można znaleźć w Regulaminie .

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

do góry