Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na kolejny „Piątek z UTK”

05.04.2019

Za tydzień, 12 kwietnia zapraszamy na kolejną edycję spotkań w Urzędzie Transportu Kolejowego. Zainteresowani przedsiębiorcy mogą spotkać się z przedstawicielami komórek merytorycznych. Należy jedynie zarezerwować termin spotkania i określić jego tematykę.

Wszystkich chętnych prosimy o umówienie spotkania. W tym celu udostępniamy formularz zapisów, w którym można będzie zarezerwować datę i godzinę, wskazać komórkę merytoryczną i określić temat spotkania.  Spotkania planowane są w godzinach 10:00, 11:00, 12:00 oraz 13:00. Każde z nich potrwa do 45 minut. Zgłoszenie będzie potwierdzone za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Co ważne, formularz nie dokonuje zapisu na konkretną godzinę, a służy jedynie do przyjmowania zgłoszeń. Proponowany przez zgłaszającego termin będzie potwierdzony za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Od prawie 3 lat Urząd Transportu Kolejowego organizuje szkolenia dla przedstawicieli rynku kolejowego w ramach Akademii UTK. Warsztaty te są nieodpłatne i dotyczą najbardziej aktualnych zagadnień, takich jak prace komisji kolejowych, wymagania dla kolejek wąskotorowych, regulacje prawne dotyczące maszynistów czy użytkowników bocznic. Przez ten czas Akademii UTK przeszkolonych zostało blisko 1,7 tys. osób.

 

do góry