Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowa formuła „Piątków z UTK”

12.03.2019

Od najbliższego piątku – 15 marca zmienia się formuła spotkań w Urzędzie Transportu Kolejowego. Zainteresowani przedsiębiorcy mogą spotkać się z przedstawicielami każdej komórki merytorycznej. Należy jedynie zarezerwować termin spotkania i określić jego tematykę.

Ponad 80 spotkań podczas ostatniego dnia otwartego UTK pokazało, że takie rozmowy są potrzebne zarówno przedsiębiorcom, jak i ekspertom UTK. Dlatego od najbliższego piątku zmieniamy formułę dotychczasowych spotkań i co dwa tygodnie zapraszamy do centrali Urzędu Transportu Kolejowego oraz do wszystkich oddziałów terenowych.

Konieczne jest wcześniejsze umówienie spotkania. W tym celu udostępniamy formularz zapisów, w którym można będzie zarezerwować datę i godzinę, wskazać komórkę merytoryczną i określić tematykę spotkania.  Spotkania planowane się w godzinach 10:00, 11:00, 12:00 oraz 13:00. Każde z nich potrwa maksymalnie 45 minut. Zgłoszenie będzie potwierdzone za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Obecnie w formularzu udostępniamy możliwość umówienia spotkania na 15 i 29 marca 2019 r. Kolejne terminy będą dostępne pod koniec marca.

Ważne: formularz nie dokonuje zapisów na konkretne terminy. Służy jedynie do przyjmowania zgłoszeń. Proponowany termin będzie potwierdzony za pośrednictwem poczty elektronicznej.

do góry