Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Więcej miejsc na szkolenie z obsługi RINF i zmiany w terminach Akademii UTK

04.03.2019

Aktualności Akademii UTK: zwiększona została liczba miejsc na najbliższe szkolenie z obsługi aplikacji RINF. Zmieniły się też terminy zajęć dotyczących IV pakietu kolejowego i warsztatów dla komisji kolejowych.

6 i 7 marca 2019 r. w ramach Akademii UTK odbędzie się szkolenie z obsługi europejskiego rejestru infrastruktury kolejowej RINF. Uczestnicy będą brali udział w 30 minutowych konsultacjach. Z uwagi na duże zainteresowanie liczba miejsc został zwiększona do 30.

16 marca 2019 r.  mija termin przekazywania danych przez zarządców infrastruktury do rejestru RINF. Obecnie dane spływają regularnie, ale niektórzy użytkownicy  zgłaszają problemy  z obsługą aplikacji. W celu usprawnienia przekazywania danych postanowiliśmy zorganizować warsztaty, podczas których w naszej obecności i z naszą asystą zarządcy mogą wprowadzić odpowiednie informacje do RINF. Dodatkową korzyścią dla UTK będzie sprawne pozyskanie danych rejestrowych i możliwość szybkiego reagowania na pojawiające się w tym procesie problemy.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie, Al. Jerozolimskie 134, wejście Gamma, 12. piętro. Szczegółowe informacje o szkoleniu można uzyskać na stronie Akademii.

Nastąpiły też zmiany terminów dwóch szkoleń:

  • „IV pakiet kolejowy” -   25 kwietnia 2019 r.
  • „Warsztaty dla komisji kolejowych” - 26 i 27 czerwca 2019 r.

Wszystkie dotychczasowe rezerwacje pozostałą aktualne. Rezygnacja z udziału w szkoleniu odbywa się poprzez kliknięcie w odnośnik znajdujący się na Indywidualnym koncie uczestnika.

 


do góry