Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rusza VI semestr w Akademii Wiedzy Kolejowej

27.02.2019

Szkolenia z obsługi aplikacji RINF, zajęcia dla audytorów MMS i SMS, warsztaty dla komisji kolejowych oraz porady dotyczące IV pakietu kolejowego – tak wygląda oferta UTK na rozpoczynający się kolejny semestr w Akademii Wiedzy Kolejowej. Zapisy na szkolenia ruszają w najbliższy czwartek.

Urząd Transportu Kolejowego chętnie dzieli się wiedzą. W UTK organizowane są bezpłatne szkolenia i warsztaty w ramach  Akademii Wiedzy Kolejowej. W kolejnym semestrze odbędą się następujące szkolenia:

  1. 6-7 marca 2019 r. -  „Szkolenie z obsługi europejskiego rejestru infrastruktury kolejowej RINF” (zapisy od 28 lutego);
  2. 13-14 marca 2019 r. - „Warsztaty dla komisji kolejowych” (zapisy od 28 lutego);
  3. 27-28 marca 2019 r. - „Szkolenie dla audytorów MMS, SMS” (zapisy od 28 lutego);
  4. 11 kwietnia 2019 r. - „IV pakiet kolejowy" (zapisy od 11 marca).

Zajęcia odbywają się w centrali Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 134 (nieopodal dworca Warszawa Zachodnia). Program szkoleń dostępny jest na stronie Akademii. To tam można zapisać się również na poszczególne zajęcia. Wymagane jest posiadanie  konta w Akademii, ale rejestracja w systemie jest bardzo prosta. Prosimy jedynie o podanie imienia, nazwiska, nazwy pracodawcy oraz adresu e-mail. Wymagana jest również akceptacja postanowień regulaminu Akademii.

Akademia Wiedzy Kolejowej w UTK powstała w 2016 r. Jej celem jest propagowanie dobrych praktyk wśród uczestników rynku kolejowego poprzez szkolenia i warsztaty. Akademia dodatkowo  daje możliwość reagowania na problemy rynku kolejowego.  Wykładowcami są pracownicy Urzędu Transportu Kolejowego. Szkolenia są bezpłatne, jednak uczestnicy powinni ocenić szkolenie oraz prowadzących. Z systemu można pobrać imienny certyfikat potwierdzający szkolenie. Materiały ze wszystkich szkoleń dostępne są na stronie Archiwum.

 

do góry