Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ruszają zapisy na kolejne szkolenia w IV semestrze Akademii Wiedzy Kolejowej

07.05.2018

7 maja 2018 r. ruszają zapisy na kolejne szkolenia w IV semestrze Akademii Wiedzy Kolejowej. Tematy szkoleń uwzględniają zagadnienia związane z zarządzaniem ryzykiem, pracami komisji kolejowych oraz poprawą bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo drogowych.

Program szkoleń dostępny jest na stronie Akademii. Zapisów na poszczególne szkolenia mogą dokonać osoby posiadające konto. Rejestracja w systemie jest prosta i zajmuje dosłownie minutę. Prosimy jedynie o podanie imienia i nazwiska, nazwy pracodawcy oraz adresu e-mail. Wymagane jest również potwierdzenie akceptacji postanowień regulaminu Akademii.

Zajęcia odbywają się w centrali Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 134 (nieopodal dworca Warszawa Zachodnia). 

Akademia Wiedzy Kolejowej w UTK powstała w 2016 r. Celem Akademii jest propagowanie dobrych praktyk wśród uczestników rynku kolejowego poprzez prowadzone przez Urząd szkolenia i warsztaty, a dodatkowo możliwość reagowania na problemy rynku kolejowego.  Wykładowcami są pracownicy Urzędu Transportu Kolejowego.

Przez trzy semestry przeprowadziliśmy 26 szkoleń. W zajęciach wzięło udział ponad 1100 osób. Największą popularnością cieszyły się tematy związane z nowelizacją ustawy o transporcie kolejowym.

Szkolenia są bezpłatne, jednak uczestnicy powinni ocenić szkolenie oraz prowadzących. Do pobrania z systemu są indywidualne certyfikaty potwierdzające odbycie szkolenia. Materiały ze wszystkich szkoleń dostępne są na stronie Archiwum.

do góry