Nawigacja

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ocena strony www UTK

08.01.2018

Od roku działa strona www Urzędu Transportu Kolejowego w nowej odsłonie . Przez ten czas odwiedzający witrynę mogli zauważyć jakie są plusy nowej witryny i co należy jeszcze udoskonalić. Przygotowaliśmy ankietę, która pozwoli odbiorcom ocenić stronę. Zebrane opinie pomogą nam tworzyć jeszcze lepszy serwis.

Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 5 minut. Czekamy na opinię by jeszcze lepiej dostosować stronę do odbiorców.

Podstawową zmianą na stronie www jest przejrzyste menu, w którym internauta odnajdzie usługi oferowane przez urząd. Po wejściu w odpowiedni dział pasażer, maszynista, producent czy zarządca infrastruktury można zobaczyć całą ofertę Urzędu przeznaczoną dla danej grupy. Informacje obejmują zakres świadczonych usług, wiadomości oraz aktualne szkolenia w Akademii UTK i najnowsze zmiany w obowiązujących przepisach prawa.

Zapewniliśmy dostęp do zasobów strony za pośrednictwem szyfrowanego połączenia w protokole https. Daje to klientom pewność, że łączą się rzeczywiście ze stroną Urzędu. W przypadku wysyłania danych z komputera użytkownika ma on pewność, że nikt, poza odbiorcą, nie ma dostępu do przesyłanych informacji. Stosując certyfikat SSL dajemy jasny sygnał klientom, że ich dane są w pełni chronione i bezpieczne.

Strona jest responsywna - dostosowuje się do wielkości ekranu, również na urządzeniach mobilnych. Staraliśmy się jak najdokładniej przygotować nową stronę. Jednak na pewno są jeszcze obszary do doskonalenia. Dlatego liczymy na wszelkie uwagi na temat nowego serwisu.

do góry