Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lokomotywa IGTL dla UTK

11.12.2017

Ignacy Góra, Prezes UTK, odebrał z rąk Marity Szustak, Prezes IGTL nagrodę „Lokomotywa Izby Gospodarczej Transportu Lądowego”.

Izba doceniła otwartą postawę i dialog, jaki Urząd Transportu Kolejowego prowadzi z przedsiębiorcami kolejowymi. Pozytywnie odebrano też działania UTK na rzecz znajomości przez pracowników kolei przepisów w zakresie interoperacyjności i bezpieczeństwa.

- Traktuję ją jako nagrodę dla całego zespołu pracowników urzędu, którzy wielokrotnie mieli przyjemność spotykać się z przedstawicielami IGTL. Jak każda nagroda, także i ta jest dla mnie jednocześnie zobowiązaniem. Chcemy nadal dzielić się naszą wiedzą, która pomoże zrzeszonym w IGTL w prowadzonej działalności – za przyznanie nagrody dziękował Ignacy Góra, Prezes UTK.

Izba Gospodarcza Transportu Lądowego  pełni rolę reprezentanta przedsiębiorstw związanych z transportem kolejowym i inwestycjami infrastrukturalnymi.  Rolę taką odgrywa wobec administracji polskiej i unijnej oraz organizacji krajowych i międzynarodowych mających wpływ na sektor kolei. Izba buduje również dialog pomiędzy uczestnikami procesu inwestycyjnego na kolei.

 

  • Nagroda "Lokomotywa Izby Gospodarczej Transportu Ladowego" dla UTK
do góry