Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ignacy Góra z Lwem Koźmińskiego

17.10.2017

Prezes Urzędu Transportu Kolejowego został wyróżniony w konkursie „Lwy Koźmińskiego” 2017. Ignacy Góra odebrał statuetkę podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego na Akademii Leona Koźmińskiego.

Konkurs ma na celu wyróżnienie absolwentów, którzy odnieśli spektakularny sukces zawodowy i których ścieżka kariery może służyć za wzór studentom i absolwentom uczelni. Od 2012 roku konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach: menedżer, przedsiębiorca, prawnik. W tym roku, w dwunastej edycji, Kapituła Konkursu przyznała również nagrodę w kategorii administracja.

Ignacy Góra ukończył studia podyplomowe Europejski Model Zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego. Ukończył również Politechnikę Krakowską na kierunku mechanika i budowa maszyn - specjalność pojazdy szynowe oraz organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem, studia podyplomowe: na Politechnice Śląskiej - Zintegrowane Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem, na Politechnice Krakowskiej - Nowoczesne Technologie Elektryczne w Transporcie, oraz na Politechnice Radomskiej - Integracja z UE w Transporcie Kolejowym.

  • Ignacy Góra z nagrodą Lew Koźmińskiego
do góry