Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwiększenie liczby miejsc na szkolenie dotyczące utrzymania pojazdów kolejowych

10.10.2017

O 20 zwiększyła się liczba miejsc na szkoleniu "Utrzymywanie pojazdów kolejowych po zmianach rozporządzenia w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych".

W sierpniu 2017 r. weszła w życie zmiana rozporządzenia w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych. Zmiana ma duże znaczenie ponieważ zniesiony został obowiązek zatwierdzania dokumentacji systemu utrzymania przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego. Dotyczy to pojazdów podlegających wpisowi do Krajowego Rejestru Pojazdów (NVR), pojazdów kolei wąskotorowych oraz tych przeznaczonych wyłącznie do użytku lokalnego lub turystycznego oraz pojazdów historycznych nieporuszających się po sieci kolejowej.. 

Dlatego zapraszamy na warsztaty w trakcie których eksperci UTK wyjaśnią istotę zmian oraz wyjaśnią wątpliwości z tym związane.

Szkolenie odbędzie się w czwartek 26 października 2017 r. w siedzibie Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie, Al. Jerozolimskie 134, XII Piętro. Szczegółowe informacje o szkoleniu można uzyskać na stronie Akademii UTK.

Przypominamy, że od października 2017 r. obowiązuje nowy regulamin Akademii Wiedzy Kolejowej.

do góry