Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rusza III semestr w Akademii Wiedzy Kolejowej

02.10.2017

Od października 2017 r. rusza kolejny semestr Akademii Wiedzy Kolejowej. Tematy szkoleń uwzględniają zagadnienia związane z najnowszymi zmianami w przepisach dotyczących transportu kolejowego.

Program szkoleń dostępny jest na stronie Akademii. Ze wszystkich szkoleń prowadzone są transmisje wideo. Informację o transmisji publikujemy w dniu szkolenia w sekcji Aktualności na stronie UTK oraz informujemy za pomocą Twittera. Materiały ze wszystkich szkoleń dostępne są na stronie Archiwum.

Akademia Wiedzy Kolejowej w UTK powstała w 2016 r. Celem Akademii jest propagowanie dobrych praktyk wśród uczestników rynku kolejowego poprzez prowadzone przez Urząd szkolenia i warsztaty, a dodatkowo możliwość reagowania na problemy rynku kolejowego – w tym także te wynikające ze zmian przepisów prawa.  Wykładowcami są pracownicy Urzędu Transportu Kolejowego oraz eksperci zewnętrzni. Przez dwa pierwsze semestry w zajęciach wzięło udział ponad 500 osób. Największą popularnością cieszyły się tematy związane z nowelizacją ustawy o transporcie kolejowym.

Od października 2017 r. obowiązuje nowy regulamin Akademii Wiedzy Kolejowej, z którym można się zapoznać pod tym adresem.

do góry