Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Włącz się w bezpieczną kolej - dołącz do sygnatariuszy Deklaracji!

28.04.2017

Działasz w branży kolejowej? Twoim priorytetem jest bezpieczeństwo? To dokładnie tak, jak my! Nie zwlekaj, dołącz do grona sygnatariuszy „Deklaracji w sprawie rozwoju kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”.

Deklaracja została stworzona z myślą o wszystkich uczestnikach rynku kolejowego. Promuje ona aktywność w podejmowaniu wszelkich działań zmierzających do podniesienia poziomu bezpieczeństwa transportu kolejowego. Dotychczas podpisało ją 127 sygnatariuszy, w tym Minister Infrastruktury i Budownictwa, Przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych oraz przedstawiciele zarządców infrastruktury kolejowej, przewoźników, użytkowników bocznic kolejowych, a także jednostki naukowe, stowarzyszenia i media. Więcej na temat Deklaracji znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Kultura bezpieczeństwa.

Uczestnictwo w tworzeniu bezpiecznej kolei, propagowanie dobrych praktyk, wzbudzenie zaufania społecznego - to niektóre z korzyści płynących z udziału w projekcie. Sygnatariusze mogą również brać udział w Konkursie o nagrodę Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego. Naszym wspólnym celem jest bezpieczna kolej, dlatego chcemy, aby inicjatywa została poparta przez jak największą liczbę uczestników rynku kolejowego.

Aby dołączyć do grona Sygnatariuszy należy przesłać zgłoszenie na adres e-mail dn@utk.gov.pl bądź zgłosić się telefonicznie pod numerem 22 749 14 40. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której będą ukazywać się aktualności dotyczące Konkursu.

Każdy Sygnatariusz to kolejny krok w stronę bezpiecznej kolei. Zgłoś się już dziś, czekamy także na Ciebie!

do góry