Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Praca w Agencji Kolejowej Unii Europejskiej

14.02.2017

Agencja Kolejowa Unii Europejskiej (ERA) poszukuje osoby na stanowisko Communication Assistant w dziale Corporate Management and Evaluation Unit.

Pracownik na tym stanowisku ma zajmować się komunikacją online ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki social media. Wymagania formalne to obywatelstwo jednego z krajów Unii Europejskiej lub kraju członkowskiego EEA (Islandii, Liechtensteinu lub Norwegii), bardzo dobra znajomość języka oficjalnego kraju członkowskiego oraz drugiego na poziomie satysfakcjonującym, posiadanie pełni praw obywatelskich, uregulowany stosunek do wymagań swojego państwa w tym do służby wojskowej, spełnienie wymogów związanych z pracą w ERA oraz odpowiedni stan zdrowia.

Wymogi związane z tym stanowiskiem obejmują m.in. znajomość języka angielskiego na poziomie C1, co najmniej roczne doświadczenie zawodowe, wykazane doświadczenie przy tworzeniu, redakcji i zarządzaniu treścią oraz social mediami, doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy na komputerze. Pożądane jest doświadczenie w pracy w organach Unii lub w środowisku międzynarodowym, doświadczenie w zarządzaniu projektami, udział w opracowaniu i realizacji strategii komunikacyjnej, doświadczenie w korzystaniu z narzędzi analitycznych www oraz dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (na poziomie B2).

Miejscem pracy jest siedziba agencji – miasto Valenciennes we Francji. Oferowany jest czteroletni kontrakt z możliwością przedłużenia. Podstawowe wynagrodzenie wynosi 2 536 euro z dodatkiem 13,8% oraz dodatki przysługujące pracownikom organów UE.

Szczegóły pracy i sposób naboru dostępne są pod tym adresem. Termin składania wniosków upływa 8 marca 2017 r.

do góry