Nawigacja

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Pasażera na Dworcu Głównym w Poznaniu

05.12.2011

 

Akcja „Dzień Pasażera” na Dworcu Głównym w Poznaniu

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, po sukcesie akcji w Warszawie i Krakowie, Urząd Transportu Kolejowego organizuje kolejną akcję doradczo-informacyjną dla pasażerów. Tym razem odbędzie się ona na Dworcu Głównym w Poznaniu.

Akcja odbędzie się w najbliższą środę, 7 grudnia br., w godzinach 10.30 - 15.00. W holu głównym dworca Poznań Główny pojawi się punkt informacyjny, w którym pracownicy Urzędu Transportu Kolejowego będą udzielać pasażerom bezpłatnych porad i informacji z zakresu praw przysługujących podróżującym koleją oraz rozdawać ulotki z zestawem praktycznych i najważniejszych informacji dotyczących podróży.

Akcja na dworcu w Poznaniu stanowi kolejną odsłonę „Dnia Pasażera”, zorganizowanego w październiku 2011 roku na Dworcu Centralnym w Warszawie i na Dworcu Głównym w Krakowie.

Porady prawne i informacje dotyczące praw pasażerów kolei można uzyskać także kontaktując się bezpośrednio z:

 

- Urzędem Transportu Kolejowego pod numerem telefonu 22 630 19 45, lub bezpośrednio pisząc  na   adres email: pasazer@utk.gov.pl, na który można przesyłać skargi na jakość świadczonych usług przewozowych ewentualnie odwiedzając witrynę www.utk.gov.pl, www.utk.pasazer.info.pl.

  

Szanowni Podróżni,

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska informacyjnego na dworcu.

  

do góry